MYYNTI

timo kangas
Timo Kangas

Myyntipäällikkö Eurooppa & Lähi-Itä

timo.kangas@taigaconcept.fi
+358 44 973 7524

Yueyuan Yu

Myyntipäällikkö
Aasia & Amerikka

yueyuan.yu@taigaconcept.fi
+358 44 986 9557

Anni Hirvonen

Myyntiedustaja

anni.hirvonen@taigaconcept.fi
+358 40 356 7894

ORGANISAATIO

Tapani Laukkanen

Hallituksen puheenjohtaja

tapani.laukkanen@taigaconcept.fi +358 44 085 4901

Maarit Sinikangas

Toimitusjohtaja

maarit.sinikangas@taigaconcept.fi
+358 40 621 2555

Maarit Tuovinen

Vientikoordinaattori

maarit.tuovinen@taigaconcept.fi
+358 44 231 3601

Pekka Eskelinen

Pääsuunnittelija

pekka.eskelinen@taigaconcept.fi
+358 44 253 6777

Antti Vallius

Tuotanto

antti.vallius@taigaconcept.fi
+358 40 094 0689

Markus Laukkanen

Markkinointi

markus.laukkanen@taigaconcept.fi
+358 44 373 7567

HALLITUS

Tapani Laukkanen

Puheenjohtaja

Timo
Tiihonen

Jari
Talvinen

Pekka Eskelinen

YHTEYSTIEDOT

Taiga Concept
Kellonkärki 12, 70460 KUOPIO FINLAND
+358 44 231 3601
Esittelytila avoinna: Ma-Pe 9:00-16:00
info@taigaconcept.fi

 

TUKI
For installation support please contact: info@taigaconcept.fi
+358 40 356 7894
LASKUTUS
ESITTELYTILA

Voit varata ajan tuotteiden esittelyä varten ottamalla yhteyttä:
info@taigaconcept.fi
+358 40 356 7894

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Finnish
English French Finnish